загрузка...


Білал ібн Рабах селянський син, з самого дитинства у нього була заповітна мрія, він дуже хотів стати великим воїном. Про його мрії знала тільки мама, вона намагалася переконати сина в тому, що тільки мечем і силою здобути перемогу неможливо, але хлопець, бігаючи по двору, продовжував розмахувати своїм дерев’яним мечем і голосно кричав що, знищить все вороже плем’я. У ті далекі часи доля простого люду була незавидною, життя людини не коштувала і ламаного гроша, країною правили нещадні варвари. Саме такий тиран з’явився на землі Білала, він знищував все на своєму шляху, грабував і вбивав, порабощал цілі міста, Білал і його сестра теж потрапили в число поневолених людей.

Але навіть таке важке випробування не в силах було, вбити світлу душу хлопчини і зруйнувати мрію всього його життя. Наш герой виріс і змужнів, він дотримав обіцянку, дану своєї матері, і став великим воїном, слава про нього прокотилася по всьому світу. Білал став безстрашний і сміливий, він очолював багато військові походи, в яких завжди здобував перемогу. Мультфільм Білал (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В одному з битв він зустрів людину, яка дуже давно, намагався зломити волю майбутнього переможця, це був його колишній господар, який знущався над Білалом і його близькими, тоді ще юний хлопчина не міг дати гідну відсіч жорстокому поневолювачу, але зараз він в силах покарати бездушного тирана.

Режисер: Ейман Джамал, Хурам Ейч Аллаві
В ролях: Адевале Акинойе-Агбаже, Іен МакШейн, Чайна Енн МакКлейн, Майкл Гросс, Томас Іен Ніколас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress