Повнометражний мультиплікаційний фільм «Білий клик онлайн» поставлений за мотивами однойменної повісті Джека Лондона. Історія починається з самого народження героя, батько якого був вовком, а мати — собакою. З самого народження маленьке вовченя зрозумів необхідність боротьби за життя, він навчався добувати їжу, бився з ворогами. Потім у Білого Ікла з’явився господар, індіанець Кастор Грей, з яким герою довелося жити в індіанському племені. Там Біле Ікло зустрівся з собаками і зрозумів, що не може стати членом їхньої спільноти. Біле Ікло сильний і гордий, він не збирається поступатися нікому, і це суттєво ускладнює життя.

Оцінивши здібності героя люди роблять його бійцівським собакою. Біле Ікло народжений переможцем, він з легкістю перемагає всіх суперників… але тільки до тих пір, поки не зустрівся з бульдогом Черокі. У битві з ним чемпіон отримує серйозні поранення, які виявилися для нього не нещастям, а благом. Пораненого пса забирає собі Уэддон Скотт, в будинку якого Біле Ікло дізнався, що собака і людина можуть бути справжніми друзями.

Пізнав він і ціну цих відносин з іншими собаками, які, як виявилося, можуть не тільки воювати, але і любити один одного. Мультфільм Білий клик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Еспігаре
Актори: Нік Офферман, Рашида Джонс, Пол Джаматті, Флула Борг, Стів Глікман, Домінік Пінон, Вірджинія Ефіра, Едді Спірс, Рафаель Персонас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress