загрузка...


Сюжет познайомить нас з незвичайною білкою на ім’я Френкі. Зовні її не відрізнити від родичів, ця білочка обожнює горішки, а делікатесом вона вважає жолуді. Коли приходить осінь Френкі, як і всі білки, починає готувати до зимівлі своє гніздечко, збирати різні припаси. Все було спокійно, але одного разу всі мирні мешканці лісів здригнулися від жахливого звуку. Виявилося, що небезпечний звук виходив від величезних залізних автомобілів, на яких приїхали люди. Але навіщо їм приїжджати в ліс на таких здорових машинах? Відповідь незабаром знайшли, люди приїхали за жолудями.

Вони мають намір зібрати улюблені ласощі, яким харчуються не тільки білочки. Виявилося в жолудях є особливий інгредієнт. Це речовина допоможе людству створити новітній крем. Минуло кілька днів і люди зібрали досить припасів для створення новинки. Але звірі потрапили в неприємну ситуацію, без жолудів їм не пережити зиму.

Френкі не дозволить просто так забрати у них їжу. Вона має намір повернути їжу лісовим мешканцям і створює хитромудрий план. Мультфільм Білки у справі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Росс Венокур
В ролях: Вікторія Джастіс, Джон Легуізамо, Уїлл Форте, Джим Каммінгс, Джон Кліз, Джейсон Джонс, Саманта Бі, Девід Берні, Бріджет Уэрхем, Денис Олівер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress