Мультфільм Блінкі Білл (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой – добрий і хоробрий ведмежа-коала по імені Блінкі Білл, у якого в житті сталася страшна подія – несподівано зник батько. Ведмежа зрозумів, що просто сидіти на місці і чекати чудесного повернення тата не варто – треба своїми силами спробувати зрозуміти, де саме знаходиться батько, адже, цілком можливо, що він у великій небезпеці. Але друзі Блінкі не відпустять його одного в небезпечну подорож. Забавна ящірка намір допомогти ведмежаті відшукати рідного ведмедя, яким би ризикованим ці пригоди не були!

Блінкі не так часто прогулювався по джунглях – за великим рахунком, для нього вони залишаються незвіданими, що сильно погіршує пошуки батька. Але знаходиться в тутешній місцевості немає ніякого сенсу – Білл впевнений, що його тато десь далеко, інакше б він вже давно повернувся. Тому разом зі своїми друзями йому належить побувати в самих дивовижних природних місцях, зіткнутися з новими героями, з якими раніше він ніколи не був знайомий. Мультфільм Блінкі Білл (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Зараз точно ясно – такі пригоди Білла і його друзям запам’ятаються на все життя. Ну, а поки Блінкі щиро вірить, що зовсім скоро він зможе обійняти свого тата, незалежно від того, наскільки далеко він знаходиться.

Режисер: Дін Тейлор, Ноель Клірі, Алекс Стадерманн
В ролях: Тоні Коллетт, Руфус Сьюелл, Девід Уенем, Райан Квантен, Робін МакЛиви, Річард Роксбург, Беррі Хамфриз, Беррі Отто, Дебора Мэйлман, Фін Эдквист


загрузка...