Мультфільм Болт і Бліп поспішають на допомогу (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Йде вісімдесятий рік двадцять першого століття. Дивно, але планета Земля і всі її мешканці вже давно забули, що таке війни. А все завдяки лише одному вченому – Лікарю Тіммі, якому вдалося створити світ, в якому більше не буде злості і люті – всі люди живуть безтурботно і щасливо. Іншими словами, ідеальний світ, яким можна лише насолоджуватися. Тим часом, не тільки на Землі вирують пристрасті, але й на Місяці. Тут обтают роботи – Болт і Бліпи. Вони далеко не дурні істоти, які виконують лише задані їм команди. Зараз головні герої торрент картини будуть грати за спортивну команду під назвою «Роботи грому».

Насправді, команда далеко не найвдаліша – швидше, найгірша з усіх інших претендентів. Однак, завдяки старанням двох роботизованих друзів команді вдалося стати переможцем – раніше про це «Роботи грому» навіть мріяти не могли. Ось тільки радіти довгоочікуваної перемоги Болту і Блипу не довелося. Мультфільм Болт і Бліп поспішають на допомогу (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже одного разу вони дізнаються про появу старого ворога Томмі, який вже давно не з’являвся, але, мабуть, має намір завдати нового удару. Цього ворога звуть Доктор Блад. Він хоче здобути владу не тільки на Землі, але і на всій планеті.

Режисер: Пітер Лепениотис, Тім Дікон
В ролях: Метт Мюррей, Террі Макгуррин, Меліса Альтро, Гленн Колсон, Патрік Гэрроу, Дуейн Хілл, Мартін Жюльєн, Підлогу Уэнсли, Колін Фокс, Джонатан Вілсон


загрузка...