До вашої уваги представлений Американський мультфільм Будинок в жанрі фентезі, який знову розповість вам про черговий напад на землю. Якщо ви любитель мультфільмів, то вам неодмінно сподобається цей мультик. На землю нападають інопланетяни раса загадкових Бувов, керівником яких є Смек, які захопили землю. Тут вони намагаються якось сховатися від ворогів, які йдуть за ними крок у крок, а ще вони хочуть побудувати собі новий будинок. Щоб втілити в реальність свої мрії букви беруться за переселення людської раси, і роблять це виключно з добрими намірами.

Але як зазвичай серед них повинен виявитися герой, який буде робити все, щоб все налагодити. Цим героєм як не дивно стає дівчина по імені Тип. За подвернувшемуся нагоди, вона тікає. Ховаючись від ворогів вона зовсім випадково знайомиться з вигнанцем бувом. Він випадково розповідає своїм ворогам, де він знаходиться. Що тепер на нього чекає? Чи буде земля врятована, і знайдуть букви нарешті свій будинок, і заживуть як раніше?

Мультфільм звичайно не дуже оригінальний, цікавий, інтригуючий і захоплюючий, він обов’язково припаде до душі як дітям, так і дорослим. Мультфільм Будинок (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Джонсон
В ролях: Джим Парсонс, Ріанна, Стів Мартін, Дженніфер Лопез, Метт Джонс, Брайан Степанек, Ейпріл Стрюбинг, Стівен Кеарин, Ліза Стюарт, Ейпріл Уинчелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress