Історія про пригоди кролика Хеппі, який опинився в Голлівуді. Але доля привела його туди не випадково кролик завжди мріяв стати знаменитим барабанщиком і рок-н-рольщиком. Саме з цієї причини він і втік з дому, де йому зовсім не хотілося продовжувати традицію своєї сім’ї розносити дитячі подарунки перед святом Великодня. Але в Голлівуді з кроликом трапилася неприємність: його збила машина, водієм якої був не менш нещасний Фред. Тепер Фреду, який був без роботи, довелося взяти на себе функції кролика, поки Хеппі лікується. Дізнавшись, що за ним був посланий загін рожевих беретів, кролик Хеппі вирішив підставити Фреда, щоб залишитися в Голлівуді.

А Фред замість Хеппі відправився на острів Пасхи Батьківщину казкових кроликів. Через деякий час Хеппі вирішив повернутися. Але вдома головного героя чекав неприємний сюрприз: його батько більше не є головним на острові Пасхи, так як підступний курча шляхом інтриг зумів захопити владу на острові. Мультфільм безсумнівно, порадує і дорослих, і дітей своєю графікою і іскрометним гумором.

Творці приділили увагу кожній деталі мультика. Саме тому графіка і вийшла такою якісною. Створюється враження, ніби знаходишся сам у казковому світі тварин. Мультфільм Бунт вухатих (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Хілл
Актори: Джеймс Марсден, Расселл Бренд, Кейлі Куоко, Хенк Азарія, Гері Коул

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress