Мультфільм Чаггінгтон 1-4 сезон (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Яскравий, захоплюючий мультсеріал «Чаггінгтон» відразу припав до смаку як дітям, так і їх батькам. Події тут розгортаються в казковому місті Чаггингтоне. Його населяють найрізноманітніші поїзди і паровозики. Є серед них вже дорослі й статечні паровози, а є ще зовсім маленькі і нетямущі, які тільки вчаться цьому нелегкому паровозному ремеслу. У кожного паровоза і паровозика свій характер і норов. Хтось любить гарненько повеселитися і пожартувати. а хтось невпинно бурчить і скаржиться на життя. Сильний і сміливий паровоз Брюстер завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину, а ще він може голосніше за всіх у місті гудіти.

Паровозик Вілсон поки ще тільки навчається перевезення різних вантажів, але вже зараз можна сміливо сказати, що з нього буде толк, так як він дуже старанний і слухняний учень. А от Дівчинка-паровозик Коко дуже любить змагатися з тієї простої причини, що вона електровоз і завжди приходить з фінішу в перших рядах. Крім того Коко просто неймовірна кокетка і бешкетниця і тому весь час вплутується в різні історії. Мультфільм Чаггінгтон 1 сезон (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Є в Чаггінготоні і літній паровоз. Молодь любить іноді жартувати над ним, вже дуже він неквапливий, розсіяний і брюзглив. Кожен день в цьому дивовижному місті відбуваються найнеймовірніші події і курйозні ситуації.

Режисер: Sarah Ball, Xiao-dong Xu, Xiae-dong Xu
Актори: Brigid Harrington, Imogen Bailey, Tony Terraciano, Morgan Overton, Марія Дарлінг, Пол Патинг, Charlie George, Miles J. Harvey, Джонні Фіорі


загрузка...