Дивитися повний фільм «Чарівний парк Джун» творці рекомендують малюкам у присутності батьків. Головна героїня є оптимісткою з прекрасно розвиненою уявою. Вона знаходить в лісі «Світ чудес», який, як їй здавалося, був чистою вигадкою. У ньому є цікаві гойдалки, каруселі, він населений дивовижними, розмовляють мовою людей звірами. Їх вона придумала сама. Хоча в реальності вони опинилися з характером і сильно відрізняються від задуманого. Стрічка готує дітей до дорослого життя, тому що показує, що якою б солодкою мрія не була, в реальності впоратися з нею непросто.

Припустимо, у когось є набір чарівних конячок і хитних човнів. Але ця краса може занепасти, якщо не засукати рукава і не почати працювати, вирішуючи завдання, що з’являються в процесі використання мрії. А ще картина вчить тому, що відмова від дитячих фантазій – найстрашніша помилка людства. Віра в краще допомагає рухатися вперед і досягати цілей, які здавалися абсолютно неймовірними. Мультфільм Чарівний парк Джун (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

От тільки дівчинка не знала, що разом з добром і чудесами воскресло зло, мріють отримати прекрасне місце заради своїх підступних планів. Героїня об’єднується з жителями парку, щоб усунути загрозу і врятувати всі свої дитячі мрії, втілені в життя одним лише бажанням.

Режисер: Джош Аппелбаум, Андре Німець, Роберт Гордон
В ролях: Софія Малі, Дженніфер Гарнер, Кен Хадсон Кемпбелл, Кенан Томпсон, Міла Куніс, Джон Олівер, Кен Жонг, Норберт Лео Батц, Меттью Бродерік, Бріанна Денски

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress