загрузка...


Представлений мультфільм розкриє сюжет, в якому досить-таки популярні герої — Черепашки ніндзя, знову боротимуться зі своїм ворогом. Тепер вони відправляться в тимчасове подорож. Це буде період пару десятків мільйонів років назад. У знайомого лиходія Шредера з’явилися плани. Він хоче отримати космічний метеорит, який знаходиться в музеї. Йому відомо, що цей артефакт таїть певну силу. Черепашкам вдається про все дізнатися, і вони змушені були вступити в сутичку з бібоп і рокстеді.

Кристал потрапляє в надійні руки. Однак у цікавого Донателло завжди виникає бажання ретельно вивчити нову річ. Тому він перевіряє силу артефакту. Для цього черепашка використовує власний винахід. Ніхто не міг очікувати наслідків, які відбудуться. Потужність була дуже сильною. Всі четверо героя виявилися в далекому минулому. Тепер навколо них бродять динозаври. Насправді, часи були важкими і небезпечними. Звичайно, всі хочуть якомога швидше повернутися додому.

Але саме бажання побачити щось неймовірне дало про себе знати. Стародавні велетні не раді новим гостям. Треба швидко розробляти план дій, так як часу залишається мало. Мультфільм Черепашки Ніндзя: Вибух з минулого (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Глен Муракамі
Актори: Сет Грін, Шон Естін, Грег Сайпс, Роб Полсен, Кейт Малгрю, Ерік Бауза, Фред Татаскьор, Дж.Б. Смув

загрузка...