Світ майбутнього представлений не дуже щасливим, адже люди виявилися занадто жадібні до власного розвитку. В один момент історії, група вчених змогла створити штучний розум. Тільки от вони допустили помилку і не наділили це свідомість розумною людяністю. Машина порахувала життя і існування людства неправильним і в лічені дні знищила всю існуючу на землі життя, в тому числі і найдрібніші бактерії. Все це передбачив один невеликий вчений, що в минулому був посміховиськом для багатьох. Адже він вів дослідження алхімії і людської душі з її можливостями.

Звичайно ж у світі науки, такій людині не місце. Але саме йому судилося стати спасителем всього життя на землі. Передбачаючи катастрофу, він створює дев’ять ляльок і шляхом алхімічних відкриттів, наділяє їх душами, які були власністю його рідних, друзів і ворогів. Звичайно ж, останній ляльці дісталася його власна душа і загальна мета їх, відродити життя, тільки от яким шляхом, поки невідомо. Мультфільм Дев’ять (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Єдине чого він зміг домогтися точно, то це створити живих створінь з неживих матеріалів. На плечах маленьких ляльок буде висіти вся доля світу, але на початку свого шляху, вони зіткнутися з безліччю проблем.

Режисер: Шейн Екер
В ролях: Елайджа Вуд, Крістофер Пламмер, Мартін Ландау, Джон Сі Райлі, Кріспін Гловер, Дженніфер Коннеллі, Фред Татаскьор, Алан Оппенхаймер, Том Кейн, Хелен Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress