У Токіо загубився хлопчик. Його звали Киюта. Виявилося, що одного разу головний герой проник в альтернативну реальність, де помітив, наскільки доля буває непередбачуваною. Зараз, хлопчика виховує незвичайна істота. Це наполовину людина, а наполовину ведмідь. В оточенні представників соціуму, цього персонажа називають «Куматетсу». Киюта не уявляє, яка буде його життя далі. Перебуваючи перед складним вибором, головний герой прийшов до висновку, що потрібно завжди перш ніж почати активно діяти, подумати, яка може бути життя. Попереду справжній катаклізм, впоратися з якими не в силах жодна людина, якщо діяти поодинці.

Хлопчина бажає потрапити назад, він хоче побачити рідний дім і улюблених батьків, але замість цього розуміє, що йому доведеться бути поруч з дивною істотою, якого він не поважає, а боїться. У житті буває багато моментів, розібратися з якими важко. Зараз, персонаж впевнений, що може настати день, коли все в одну мить зміниться. Мультфільм Дитя чудовиська (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Важко уявити, що собою буде представляти життя хлопчаки через кілька років. Кожен день в його долі відбувається купа змін, і здається, що це лише початок, і гуща подій чекає на його шляху трохи попереду.

Режисер: Хосода Мамору
В ролях: Bryn Apprill, Куміко Асо, Morgan Berry, Jessica Cavanagh, Люсі Крістіан, Рірі Френкі, Джош Грелл, Шон Хенніган, Судзу Хіросе, Чак Хубер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress