Історії про російських богатирів знайшли своє продовження в мультику під назвою «Добриня Микитич та Змій Горинич». Одного разу жахливий триголовий змій викрадає племінницю князя, чудову Забаву. Само собою, викрадену дівчину потрібно повернути, але сам князь чомусь не поспішає організовувати війська проти Змія. Один лише Єлисей, безмежно закоханий в юну княжну, турбується про її нелегку долю в полоні. Він умовляє славетного богатиря Добрині Микитовича відправитися в далекі землі всупереч волі князя. В дорозі хоробрих чоловіків чекає безліч складних, інколи вельми незвичайних випробувань.

Познайомляться вони і з хитрим Колываном, примудрилися зробити боржниками практично у всіх князівства, і з самою Бабою Ягою, яка має свої плани на богатиря і його супутника. Але всі ці перепони попутники зуміють подолати, виручаючи один одного і виявляючи надзвичайну кмітливість і сміливість. Ну а наприкінці шляху їх чекає багато несподіванок, адже Змій Горинич виявиться зовсім не таким злим, як його намагаються представити. Мультфільм Добриня Микитич та Змій Горинич (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Та й прекрасна Забава, зрештою, не так вже сильно страждає в полоні. Але найголовніше, щоб Добрині Микитовичу та Єлисея вдалося все-таки завершити свій похід перемогою.

Режисер: Ілля Максимов
В ролях: Валерій Соловйов, Юрій Тарасов, Сергій Маковецький, Андрій Толубеєв, Катерина Гороховська, Олег Куликович, Анатолій Петров, Наталя Данилова, Олена Шульман, Михайло Черняк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress