Мультфільм Дофус – Книга 1: Джулит (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету мультиплікаційного фільму виявляється десятирічний молодик на ім’я Йоріс. Кращий, а може бути навіть єдиний друг головного героя «Дофус – Книга 1: Джулит» – це кіт по кличці Керибим. Керибим завжди поруч зі своїм господарем, оскільки часто хлопчисько потребує правильного раді, а так як кіт вже не молодий, його сміливо можна назвати мудрецем, знаючим, які правильні рішення потрібно приймати підростаючому дитині. Життя головних героїв не сповнена пригод. Як правило, ці жителі містечка Боит проживають досить спокійне життя, займаючись звичними для них справами.

Більшу частину часу дитина присвячує прогулянок і магазинчику, в якому працює. Проте, спокій у хлопців порушується після того, як в голову Йорису приходить ризикова, але дуже цікава ідея. Справа в тому, що у юнака є кумир, якого він вже давно мріє зустріти, але так як проживає у невеликому провінційному місті, такої можливості йому ніхто не надавав. Зараз же хлопчисько твердо вирішив, що будь-якою ціною зустрітися зі своїм кумиром.

Не можна сказати, що Керибим неймовірно радий такої ідеї, але все-таки свого приятеля він не може залишити одного, тому доводиться рухатися разом з ним. Мультфільм Дофус – Книга 1: Джулит (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Jean-Jacques Denis, Ентоні Ру
В ролях: Sauvant Деланое, Жан-Клод Донда, Emmanuel Gradi, Летиція Лефевр, Франсуа Сьенер


загрузка...