Бо – маленький і дуже цікавий осел. Він нічого не знає про світ, тому що все його життя зводиться лише до роботи на млині. Стоячи за огорожею герой бачить, як горять вогні десь там далеко і розуміє – є й інше життя, крім тієї, що йому нав’язує доля. Він намагається з останніх сил, але нічого, крім чергової порції пекельного праці не отримує. І так з дня на день, поки не трапляється диво. Як-то раз, трохи відірвавшись від свого постійного заняття, герой бачить, як на небі сходить зірка.

Такого яскравого всесвітньо відомого світила ще не було на небосхилі. «Це точно знак» – вирішив він і, перестрибнувши заслінку, кинувся назустріч своїм пригодам. «Дороговказ» дивитися у гарному якості приємніше і цікавіше, продовжуй і дізнаєшся, чим завершилися пригоди цього цікавого героя. Він відважно проходив милю за милею і бачив лише світло яскравої зірки, який збільшувався в рази, з кожним пройденим кроком. На його шляху зустрілася вона – така ж цікава овечка, яка теж не могла втриматися і не вирушити вслід за світлом яскравого небесного тіла.

Однак їй ще потрібно вирватися з лап шкуродерів і герой неодмінно зробить все, щоб їй допомогти, інакше це буде не він. Мультфільм Дороговказ (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тімоті Рекарт
В ролях: Закарі Левай, Кіген-Майкл Ки, Джина Родрігез, Тайлер Перрі, Стівен Ян, Крістофер Пламмер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress