Оленя Елліот був дуже маленьким і низькорослим. Він виглядав абсолютно безглуздо серед інших кандидатур на право бути запряженим у сани, належать Санта Клаусу. Щоб увійти в число обраних, необхідно пройти своєрідне тестування, після цього взяти участь в ризикованих змаганнях з іншими претендентами, які свідомо більші і витриваліші. При виконанні всіх завдань, доведеться не просто завоювати місце в заповітній, чарівної упряжці, але і спрацюватися зі своїми опонентами, продемонструвавши вміння діяти злагоджено в невеликому колективі. У непоказного малюка практично немає шансів вирватися вперед.

Легендарні попутники Санти на протязі довгого часу відповідально і мужньо виконують власні обов’язки, не виявляючи об’єктивних ознак втоми або некомпетентності. Напередодні різдвяних свят несподівано один з найстаріших, шанованих оленів заявляє про бажання залишити свій пост через похилого віку і погіршився здоров’я. Заповзятливий, життєрадісний Елліот не збирається упускати раптово виник шанс замінити колишнього лідера. З раннього дитинства він уявляв себе в ролі літаючого оленя, який допомагає розвозити маленьким дітлахам у казкових санях довгоочікувані подарунки в чарівну, різдвяну ніч, допомагаючи дітям вірити у диво і наповнювати їх серця щастям.

Що могло бути прекрасніше, ніж мчати по зоряному небу з неймовірною швидкістю у складі легендарної, неперевершеної по майстерності команди, відчуваючи повну свободу. Мультфільм Елліот (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дженніфер Весткотт
В ролях: Морена Баккарін, Джош Хатчерсон, Джон Кліз, Крістофер Жако, Мартін Шорт, Джефф Данем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress