Мультфільм Еволюція (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі «Еволюція», Едуард став першим первісним людиною, кому вдалося встати з чотирьох кінцівок на дві ноги. Про це мало кому відомо. Все сталося після того, як хлопець упав з дерева і зламав собі одну передню кінцівку. Еду нічого не залишалося, як тільки вчиться ходити на двох ногах і пересуватися, таким чином, з дерева на дерево. Ось тільки родичам не сподобалося це і, незабаром, Едуард став для них непотрібним, ізгоєм. Ще більше на хлопця розлютилися після того, як він навчився добувати вогонь. Головний герой будував плани на подальше і не міг подумати, що так легко і просто може зіпсуватися його авторитет.

Едуард збирався битися за трон вождя племені, який нещодавно став вільним. Ось тільки про яку боротьбу може йти мова, якщо до нього ставляться як до чужинцю і все навколо ненавидять. Це сумно, адже хлопець мав всі шанси зайняти місце на троні. У головного героя з’явилася подруга Люсі. Ця дівчина не давала хлопцеві зневірятися і сидіти, склавши руки.

Спочатку, між молодими людьми стосунки не складалися, але потім все стало добре. Люсі переконала Еда довести всім, що його відкриття, вагомо, полегшать життя всьому племені. Мультфільм Еволюція (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жамель Деббуз
В ролях: Жамель Деббуз, Меліса Терьо, Аріє Эльмале, Патріс Тібо, Крістіан Ек, Diouc Koma, Едріан Антуан, Жоржетт Калу-Лобе, Наталі Хомс, Юсеф Хаджди


загрузка...