Мила маленька фея по імені Фауна відрізнялася ніжним і відкритим серцем. Вона впевнена — в самому страшному кровожерливого монстра таїться всередині частинка добра, здатна змінити його в кращу сторону. Через нестандартного світогляду, вона неодноразово, не навмисне, призводила середовище існування казкових мешканців до небезпечної межі. Після багатьох ситуацій, голови Долини беруть з неї обіцянку — ніколи не порушувати неписаних законів і не займатися самоуправством. До пори До часу героїня чесно тримала слово. Одного разу почувши у гущавині чарівного лісу незрозумілі звуки, схожі на бурчання, вона вирушає до джерела, геть забувши про обережність.

Вона знайомиться з великим кошлатим звіром, з великими очима і дуже хижими зубищами. Незважаючи на загрозливу зовнішність, монстрюк виявився добродушним і не злісним. Майже відразу, героїня мультфільму подружилася з ним і приручила, немов домашнє тварина. Тим самим порушивши дане зобов’язання не експериментувати. Мультфільм Феї: Легенда про чудовисько (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Крім неї самої ніхто більше у феєричному вулику не підтримав її ентузіазм і добрі наміри звіра. Інші феечки до смерті злякалися його і не бажають, щоб він залишався в їх царстві.

Режисер: Стів Лотер
В ролях: Джінніфер Гудвін, Мей Уітман, Розаріо Доусон, Люсі Лью, Памела Адлон, Рейвен, Меган Хилти, Данай Джекесай Гурира, Хлоя Беннет, Томас Леннон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress