загрузка...


У чому полягає багатство чарівних фей? Само собою, в пилку, завдяки якій вони є власницями унікальних можливостей. Наприклад, вона сприяє польоту і речей, які непідвладні простим людям. У фей є суворе правило, яке полягає в забороні зловживати чарівної пилком, ставити на ній особисті досліди або проводить експерименти. Якщо спробувати спробувати удачу, це може погано закінчитися. Бо часом вона буває досить загадковою, непередбачуваною. Навіть самі феї не можуть бути впевнені в тому, чим закінчиться те чи інше діяння.

Однак Заріну не особливо лякав цей факт, це не зупиняло її. Та завжди виявляла дикий інтерес до самої пилку і до її вивчення. Вона хотіла вивчити всі її властивості і особливості з боку науки, для чого і займалася проведенням дослідів, суворо заборонених до використання. Після потрапляння цієї самої пилку на якийсь квіточка, той почав стрімко рости вгору. Через деякий час він досяг величезних розмірів, про що дізналися інші представниці цього світу. Заріну примусили залишити свою роботу і покинути цю чудову долину.

Однак бажання до вивчення пилок завжди супроводжувало їй, не залишаючи ні на хвилину. Через це вона проникає в свій колишній будинок, про що випадковим чином дізнається Дінь-Дінь, готова здійснить погоню. Мультфільм Феї: Таємниця піратського острова (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пеггі Холмс
Актори: Крістіна Хендрікс, Мей Уітман, Том Хіддлстон, Памела Адлон, Анджела Бартіс, Меган Хілті, Люсі Лью, Рейвен, Джим Каммінгс, Кевін Майкл Річардсон

загрузка...