загрузка...


Наближається фестиваль, який визначає найкращого героя коміксів. Щоб в ньому перемогти потрібно показати вміння і Гарфілд постійно перемагає в цьому конкурсі. Ось він готується до чергового тріумфу, але тут різко бачить нового супротивника. Його звуть Раймон, і він володіє всією потрібною харизмою, і вміннями щоб здолати Гарфілда. І коли головний герой фільму «Фестиваль Гарфілда» розуміє, що може програти той шукає інший варіант. Адже в разі поразки від нього просто піде дівчина і він втратить репутацію. Усвідомлюючи все це, Гарфілд вирішує відправитися до Чарівного ставка.

Там за легендою є жаба, яка може навчити навичкам і допомогти виграти фестиваль. Але щоб туди дістатися, Гарфілду належить пройти безліч місць і зустріти дивних тварин. Це не тільки комахи, але і величезні хихикаючі ведмеді. Вони звикли катувати подорожніх загадками і пропускають в тому випадку, якщо на них правильно даються відповіді. Але Гарфілда це не зупиняє, і він незабаром доходить до місця призначення і навчається всім потрібним навичкам для перемоги у фестивалі.

Ось тільки коли він повертається то розуміє, що перемогти Реймона не так просто. Чи зможе він його здолати? І чим закінчиться історія даного фільму? Мультфільм Фестиваль Гарфілда (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк А.З. Діппе, Ондок Хань
В ролях: Френк Уелкер, Тім Конвей, Грегг Бергер, Фред Татаскьор, Воллі Вінґерт, Одрі Василевськи

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress