Комусь може здатися, що історія нудна наука. Але це, звичайно ж, не так, без знання історії неможливо побудувати прекрасне сучасне майбутнє. А що б події історії були по-справжньому захоплюючими і максимально зрозумілими, можна використовувати для їх вивчення фільми і мультфільми. Для цього зняли безліч цікавих та дивовижних картин сьогодні. Мультфільм «Фортеця: щитом і мечем» розповість про один епізод історії Русі, у часи великої смути, який відрізняється суворістю і драматизмом — про взяття Смоленська поляками. Коли поляки впритул підійшли до воріт Смоленська, за його оборону відповідає воєвода Шеїн і його смілива дружина.

Всі жителі міста згуртувалися та стали на захист від ворога. Ось і головні герої — хлопці Сашко та Федір, з усіх сил намагаються допомогти. Раніше вони були простими помічниками пекаря, а зараз роблять все від них можливе, щоб не допустити поляків на руську землю. Федір працює писарем, а Сашко бере участь в битвах, він ліпить ядра з тіста, і все мріє викликати видатного Царя Вогняне Спис. Хлопчик щиро вірить, що тільки він здатний вберегти городян від вторгнення ворога.

Завдань у головних героїв багато, вони весь час стикаються з труднощами, але це робить стрічку ще більш захоплюючою, тримаючи глядача в постійній напрузі. Мультфільм Фортеця: щитом і мечем (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Федір Дмитрієв
В ролях: Петро Федоров, Євген Стичкін, Олена Шульман, Катерина Гороховська, Вадим Нікітін, Олег Куликович, Сергій Русскін, Михайло Хрустальов, Анатолій Петров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress