Історія Фрая і його приятелів триває. Вони так само працюють в одній з компаній, що займається доставкою вантажів між різними галактиками. Сама організація по праву належить нікому професорові, якого люди знають під ім’ям Х’юберт. Коли трапляється несподіваний стрибок цін на паливо, Х’юберт дає підлеглим розпорядження про заборону використання корабля для власних цілей. Але із забороною цим змиритися не готова особа по імені Ліла. На відміну від всіх інших, вона неодноразово використовувала космічний корабель у своїх інтересах під час, вільний від роботи.

Робила вона це лише тому, що дуже хотіла опинитися на конкурсі, в якому беруть участь кораблі. Щоб отримати паливо, є універсальним і виробляється з матерії, сам духовний керівник, професор, а так само його згуртований колектив, ціла команда готова вирушити вперед за пригодами та мандрівками, сповненими небезпек. Однак обставини складаються таким чином, що хлопці потрапляють в якийсь світ, відмінний від того, до якого вони звикли. Він є дивним і таємничим, значне місце тут займає чари, тут є дракони, а також різні істоти, про яких ми знаємо з міфів і легенд.

Правда, тутешні лицарі дуже нагадують робота Бендера, що викликає у хлопців безліч сумнівів з приводу світу, в якому вони опинилися. Мультфільм Футурама: Гра Бендера (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дуейн Кері-Хілл
В ролях: Біллі Уест, Кеті Сагал, Джон Ді Маджіо, Тресс Макнілл, Моріс ЛаМарш, Філ ЛаМарр, Лорен Том, Девід Херман, Кет Сусі, Френк Уелкер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress