Всесвіт цих хлопців є досить цікавою, повною пригод і приховує в собі багато таємниць і секретів. Головні герої мультфільму «Футурама: У дику зелену далечінь» знову опиняються в черговий переробці, безпосередньо пов’язаною з однією з найбільш великих битв, в яку залучено багато людей і яка триває протягом досить тривалого проміжку часу. Батьки Емі — дуже багаті мешканці Марса. Ця парочка збирається зайнятися руйнуванням Марс-Вегаса з метою його повного знищення, адже той частенько називають містом-казино. Тут ними заплановано створення іншого Марс-Вегаса, нового і сучасного, повного розкоші і розваг.

Як не дивно, припадаючи дочкою цим людям, Ліля не готова погодитися з рішенням, яке було прийнято її батьками. Ідея не викликає у дівчинки абсолютно ніякого інтересу, їй не подобаються такий розклад подій. Це сприяє її подальшому перебуванню в якійсь партії, що складається з дівчат, які є экофеминистками. На превеликий жаль і засмучення дівчата, настільки владним людям протистояти вони ніяк не зможуть.

Однак що ж їй робити і як бути в такій ситуації? Їй доведеться серйозно замислитися про свої подальші дії і терміново щось робити. Але що? Мультфільм Футурама: У дику зелену далечінь (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пітер Аванзино
В ролях: Біллі Уест, Кеті Сагал, Джон Ді Маджіо, Тресс Макнілл, Моріс ЛаМарш, Філ ЛаМарр, Лорен Том, Девід Херман, Доун Льюїс, Снуп Догг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress