Цирк — казкове місце, де будь-яка дитина і дорослий ойкає від захоплення, або ж уповільнює дихання при вигляді небезпечних трюків. Крім клоунів та фокусників всередині барвистого шатра виступають різноманітні тварини. Мавпочки показують веселі сценки, коні біжать гарним кроком, а змії обвивають відважних дівчат. Але найбільш видовищним шоу з дикими звірами. Леви ричать, загрозливі тигри та інші небезпечні пухнасті зірки вражають уяву публіки. Таким в ідеальному варіанті повинен бути успішний цирк, проте, в центрі сюжету знаходиться сумне і пусте заклад. Його в якості спадщини отримала подружня пара з прізвища Хантінгтон.

Такий поворот подій є для героїв чистої несподіванкою, адже вони ніколи не керували таким атракціоном. Але Зої і Оуен не звикли ховатися від пригод, і з радістю беруться за відродження колишньої слави цирку. Роботи у них дуже багато, адже потрібно робити ремонт, шукати звірів, і рекламувати перший виступ. Коли нові власники прибувають у свої володіння, в одній з гримерок вони знаходять різьблену шкатулку з красивим орнаментом на кришці. Відкривши витончену коробочку, чоловік і дружина знаходять там маленькі печенюшки, оформлені у формі тваринок. Мультфільм Гармидер у світі звірів (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Подружжя думають, що знайшли звичайне дитяче ласощі, і з’їдають по одному крекеру. Тут з ними відбувається дивовижне перетворення у тих тварин, печиво у формі яких вони з’їли.

Режисер: Тоні Бенкрофт, Скотт Крістіан Сава, Джейм Маестро
Актори: Емілі Блант, Денні ДеВіто, Джон Красінскі, Іен Маккеллен, Рейвен, Сильвестр Сталлоне, Патрік Варбертон, Тара Стронг, Джеймс Арнольд Тейлор, Лідія Роуз Тейлор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress