Гарві і магічний музей онлайн – це розповідь про тямущому хлопчика, з яким сталося дещо незвичайне. Звуть героя Гурвінек, йому 10 років, він дуже активний, життєрадісний, рухливий дитина, що цікавиться всім на світі. А ще, як і багато сучасних хлопчаків в його віці, він любить комп’ютерні ігри. На них герой може витратити багато часу, і йому буде зовсім не шкода, адже там, у віртуальному світі, він може бути ким завгодно і робити те, що в звичайному житті просто неможливо. В даний момент Гурвінек намагається пройти останній рівень однієї крутої, але дуже складної іграшки, щоб утерти ніс хлопцям зі школи, постійно його задирає і не дає проходу.

А ще хлопчикові дуже хочеться, щоб батько ним пишався. Можливо, якщо його ім’я потрапить в Зал Слави гравців, то ставлення до нього у людей зміниться в кращу сторону. А поки що в житті головного героя друзів дуже мало, точніше сказати у нього всього один друг – його вірний пес. І є ще сусідка, яка в будь-яких обставинах залишається незворушною. Разом з ними Гурвинек відправиться в захоплюючу подорож, але про це він поки не знає, оскільки захоплений грою і прагненням до перемоги в ній. Мультфільм Гарві і магічний музей (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопчина навіть не здогадується, що саме з неї почнеться в його житті нова сторінка, наповнена пригодами і цікавими подіями. Це буде мандрівка Гурвінека, його пса і сусідки по світу старого міського музею іграшок.

Режисер: Мартін Котик, Джеспер Мюллер, Інна Євланнікова
Актори: Олександр Трачевский, Михайло Єфремов, Костянтин Райкін, Олексій Колган, Юрій Стоянов, Анна Ардова, Ольга Тумайкина, Олеся Железняк, Андрій Рожков, Євгенія Каверау

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress