Людина прагне розвиватися у всіх сферах свого життя. Потрібно визнати, що за останні десятиліття людям вдалося зробити крок дійсно вперед. Вчені розробили неймовірні технології, що значно спрощують існування. Тільки Чи йдуть вони на користь навколишньому середовищу – ніхто намагається не думати. Якщо детально вникнути в дане питання, то стане зрозуміло, що всі інноваційні розробки значно ускладнюють стан навколишнього середовища. В результаті сильно страждають брати наші менші. Не виключенням є представники морського середовища. Їм неймовірно складно звикнути до забруднення, а тому потрібно навчиться адаптуватися до нових правил виживання.

У центрі уваги Еко-відповідального анімаційного короткометражного фільму, який став плодом творіння п’ятірки французьких 3D-художників, виявиться саме це питання. Творці проекту проходили навчання у французькій установі. В анімаційній формі будуть підняті дійсно важливі питання, що стосується стану планети в цілому.

Також більш докладно розібрані моменти стану морського середовища, яка не завжди здатна адаптуватися і звикнути до дій людей, нещадно знищують її. Мультфільм Гібриди (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Флоріан Браух, Маттье Пуйоль, Kim Tailhades
В ролях:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress