Мультфільм Глосарій несправджених надій (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сучасний світ надає людині величезний обсяг інформації. І багато самовпевнених людей, начитавшись інтернет-сайтів, перетворюються на «справжніх» фахівців у всіх областях. Йоханнес – дуже обдарований режисер, який спеціалізується на створенні документальних фільмів. Він закоханий у свою роботу, приділяючи їй майже весь вільний час. При цьому молоду людину дратують оточуючі, які на вулицях і в офісах з розумним видом міркують про речі, анітрохи в них не розбираючись. До таких людей, що володіють лише поверхневими знаннями, головний герой може підібрати лише найнеприємніші епітети.

Одного разу режисер вирішує внести свою лепту в боротьбу з людською дурістю і дилетантизм. Він має намір зняти в деякому роді новаторський фільм, головними дійовими особами якого стануть самі звичайні люди. А допоможе Йоханнесу в цій непростій справі його кращий товариш.

Разом з Равалом він збирається зробити невелику революцію в кінематографі. Головний герой дуже уважно підходить до здійснення свого задуму. Мультфільм Глосарій несправджених надій (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йоханнес Гренцфуртнер
В ролях: Йоханнес Гренцфуртнер, Чарлі Пулон, Даніель Хасибар, Ніко Альм, Стюарт Фріман, Конні Чи


загрузка...