загрузка...


В дрімучому лісі в самій його частіше живуть маленькі веселі чоловічки, які всім відомі як працьовиті гноми. Далеко від цікавих очей і від галасливої суєти великих мегаполісів гноми спокійно можуть займатися своїми щоденними справами. Довгі роки вони мешкають в цих краях, відчуваючи себе абсолютно впевнено і безпечно. У лісовій частіше чоловічки займаються полюванням, готують запаси продуктів і облаштовують свої житла. До пори до часу їх розмірене життя протікало без істотних неприємних пришестей. Однак не так давно гноми стали зазнавати нападів злих і підступних тролів, які не бажають працювати, а для власного прожитку забирають їжу у маленьких лісових мешканців.

Дуже скоро все село опинилося на грані голодної смерті. Але один сміливий гном вирішив вступити в боротьбу з підступними піратами їстівних припасів. Він був настільки швидкий і спритний, що міг з легкістю опинятися в будь-якому навіть самому недоступному місці. Саме завдяки таким своїм здібностям відважний сміливець зміг залізти в місце, де тролі зберігали вкрадену їжу і повернути всі продукти своїм побратимам. Село до великої радості всіх була врятована від голоду, але незабаром про подвиг маленького героя стали потроху забувати.

Тоді сміливий гном вирішує піти з села, щоб почати подорожувати по різних незвіданим місць в пошуках неймовірних пригод і нових друзів. Мультфільм Гноми і тролі: Лісове випробування (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Родін
В ролях: Петер Стормаре, Елізабет Дейлі, Роджер Мур, Джеймс Арнольд Тейлор, Ллойд Шерр, Грег Берг, Джо Каппеллетті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress