загрузка...


Жителям нашої планети доводиться рятуватися від монстрів. Цивілізація на межі виживання. Прибульці прибули з інших галактик і планет, і хочуть колонізувати Землю. Їх метою є завоювання нових територій,і тому збереження життя місцевим жителям не входить в їх план. Земляни шукають шляхи порятунку. Щоб вціліти вони вирішують будувати космічні кораблі і полетіти в невідомому напрямку. За їх планом, тікали повинні знайти собі місце на іншій планеті, де їм не загрожуватиме кровожерливі монстри. Але ідея провалилася, і тому героям потрібно придумати нові способи зберегти собі життя.

Людям довелося повернутися в небезпечну зону і шукати «слабке місце» у супротивника. Прибувши назад на свою планету, втекли людям пощастило знайти людей, які змогли вижити в цих умовах. Герої фільму об’єднують свої знання та вміння проти страшного окупанта. В ході спілкування вони дізналися, що Це страшне створіння може вивергати вогонь. Мультфільм Годзилла: Місто на межі битви (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Потужний потік і було тим самим джерелом небезпеки, яка нищила все живе на своєму шляху. Знаючи тепер характеристики небезпеки, люди розробили надпотужне зброю, яке могло б знищити суперника.

Режисер: Сидзуно Кобун, Хіроюкі Сэсита
В ролях: Кана Ханадзава, Кэнъю Хориути, Юкі Кадзи, Кадзуя Накаї, Кэнта Миякэ, Мамору Мияно

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress