Коли люди зіткнулися з величезними чудовиськами кайдзю, сили виявилися нерівні. Монстри, особливо, Годзілла вижили землян з їх рідної планети, змусивши шукати новий будинок на просторах галактики. Люди, що вижили, вирушили в космос на великих кораблях, ще не підозрюючи, що приблизно два десятки років їм належить поневірятися по всьому Всесвіту. Люди хотіли знайти планету, придатну для заселення, але всі пошуки виявилися марними. Жодна з планет не мали азонового шару, прісної води і грунту, здатної давати врожай. Харуто полетів з землі, коли йому було всього чотири роки, і він мало, що розумів.

Але зараз, ставши дорослим хлопцем, він усвідомив, яку помилку зробили земляни. Юнак був упевнений, що громадяни рано здалися, і повинні були битися з прибульцями до кінця. Годзілла міг бути переможений, просто військові і вчені не доклали достатньо зусиль для виведення засобу, здатного його знищити. Ідеї хлопця набувають популярності, і серед переселенців знаходяться активісти, готові підтримати Харуто.

Прийнявши рішення повернутися на Землю, герої перестрибують на 20000 років вперед. Після втечі людей планета перетворилася на пустелю, а царем природи став Годзілла. Мультфільм Годзилла: Пожирає планету (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хіроюкі Сэсита, Сидзуно Кобун
В ролях: Мамору Міяно, Сакураї Такахіро, Кана Ханадзава, Томокадзу Сугіта, Юкі Кадзі, Реіна Уеда, АРІ Одзава, Даісуке Оно

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress