Мультфільм Гофманиада (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Юрист Ернст Гофман відчував себе в повсякденному житті досить незатишно, його засмучувала і засмучувала жорстокість, жадібність, користолюбство людей, з якими він був змушений стикатися в силу обраної ним професії. На щастя, цей надзвичайно обдарована людина ще й відомим талановитим письменником, якому вдавалося піти від реальності і жити одночасно у двох абсолютно протилежних вимірах — в нудному провінційному німецькому містечку і яскравою вигаданої всесвіту власних творів.

Щодня він поспішав з ненависної роботи, що не приносить ні грошей, ні задоволення, додому, до жаданого творчості, щоб представити себе казковим персонажем і пережити неймовірні, небезпечні і фантастичні пригоди. Всі герої, яких описує автор десятка захоплюючих, приголомшливих і улюблених дітьми казок, отримали частинку його душі. А все, що з ними відбувалося, є відображенням реальних подій з життя письменника і деяких фактів з його біографії.

Наприклад, розповідь про любов бідного студента і незвичайної дівчини-змійки з «Золотого горщика» або історія про підступного лиходія з «Пісочного людини», що зводив з розуму закоханого юнака. Мультфільм Гофманиада (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Станіслав Соколов
В ролях: Володимир Кошовий, В’ячеслав Полунін, Наталія Фіссон, Анвар Лібабов, Ганна Артамонова, Олексій Петренко, Павло Любимцев, Олександр Ширвіндт


загрузка...