Мультфільм Головоломка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет захоплюючої мультиплікаційної кінокартини розгортається навколо звичайної одинадцятирічної школярки по імені Райлі. Вона, як і всі, любить веселитися, проводити час в хорошій компанії, але іноді буває таке, що вона лякається або ж сумує. Її поводження безпосередньо залежить від невеликих істот, які проживають в її голові. До п’яти емоцій відносяться: печаль і гнів, огиду і страх, але також не обійтися без радості. Всі перераховані емоції є мешканцями її підсвідомості. Кожна з них постійно надає допомогу юної героїні. Разом вони справляються з труднощами і проблемами, а також знаходять вихід із складних і заплутаних ситуацій.

Найголовнішою з них для дівчинки є радість. Маленька дівчинка дуже позитивна дівчинка, яка намагається радіти будь-яким дрібниці, але іноді їй заважають печаль і страх. На довгий період часу вона забула про серйозні неприємності, адже вони завжди давали поради один одному, після чого відразу ж ставало зрозуміло, що буде відчувати мила особа. Ось тільки в один прекрасний день в її житті відбулися кардинальні зміни.

Вона разом зі своїми батьками вирушила жити на територію галасливого мегаполісу. Саме це і стало причиною серйозного конфлікту між емоціями, вирішили діяти самостійно. Мультфільм Головоломка (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Піт Доктер, Роналдо Дель Кармен
В ролях: Емі Полер, Філліс Сміт, Річард Кайнд, Білл Хейдер, Льюїс Блек, Мінді Кейлинг, Кейтлін Діас, Дайан Лейн, Кайл МакЛоклен, Статі Паундстон


загрузка...