Мультфільм Грінч (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Неспішно сніг лягає пластівцями на землю, а в голові вже грає мелодія з улюбленого мультика дитинства. Ностальгія по доброму і світлому змушує знову шукати знайомі обличчя героїв, співпереживати їм, брати участь в їх витівках… Маленька дитина, не такий як всі. Біла (точніше зелена) ворона суспільства. Не дивно, що з нього виріс замкнутий відлюдник, не бажає спілкуватися ні з ким навколо. Єдиний друг його — гіперактивний і пустотливий пес, не дає господареві зовсім покритися мохом. Навколо веселощі і святкова метушня. І тільки головний герой не перейнявся різдвяним духом.

В якийсь момент, він вирішує звести рахунки з ненависним містом і його жителями. Грінч вирішує вкрасти Різдво. І все б у нього вийшло, якби не випадкове знайомство з дуже доброю і чуйною дівчинкою. Вона заново знайомить його зі світом, вчить довіряти і відчути себе членом суспільства. Що вийде з дружби закостенілого інтроверта і наївного дитини.

Що переможе в підсумку — бажання помсти або бажання бути комусь потрібним. Дуже повчальна екранізація для перегляду всією сім’єю. Мультфільм Грінч (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ярроу Чейні, Скотт Моужер
Актори: Бенедикт Камбербетч, Кемерон Сили, Рашида Джонс, Фаррелл Вільямс, Tristan O’hare


загрузка...