На Русі знову неспокійно. Варто було розправитися з усіма ворогами, як раптом, звідки ні візьмися, з’явилася нова біда – Соловей Розбійник. І таким він виявився нахабним, що забрав всю княжу казну прямо з-під носа у правителя. А все тому, що відчув свою безкарність – князь посварився з Іллею Муромцем, тому не міг навіть звернутися до нього за підтримкою. Але служба є служба, і богатир зобов’язаний допомагати князю, раз вже трапилася з ним така біда. Тому, нашвидку спорядивши експедицію, Ілля Муромець і відправилися князь відбирати русское золото у підступного ворога.

Само собою, обстановка в цьому подорож була досить напруженою – ну не хотіли князь і богатир поступатися один одному і визнавати свою неправоту. Та ще, як на зло, в їх компанію потрапила журналістка літописної газетки, то і справа що намагається влізти туди, куди її не просили. В своєму поході наші герої дісталися до Царгорода, де їх вітав Візантійський Імператор. Але і тут їх чекала неприємність – князь знову проявив свою сварливу вдачу і посварився з імператором в пух і прах.

Тепер героям належало відібрати золото не тільки у Солов’я Розбійника, але і у примкнув до нього візантійського війська. Мультфільм Ілля Муромець і Соловей Розбійник (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Торопчин
В ролях: Анатолій Петров, Валерій Соловйов, Олег Табаков, Сергій Маковецький, Катерина Гороховська, Андрій Толубеєв, Олег Куликович, Юрій Тарасов, Наталя Данилова, Олексій Гур’єв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress