загрузка...


Чарівний красунчик Ленс Стерлінг-професіонал у світі міжнародного шпигунства. Крутий і чарівний спеціальний агент рятує світ і відображає атаку терористів однією лівою. Але ніхто не знає, що професійні перемоги Ленса забезпечуються не тільки за рахунок його харизми і бойових прийомів, але і за рахунок винаходів одного наукового генія. Нерішучий ботанік Уолтер майже не виходить на вулицю. Він знаходиться в тіні великого шпигуна і не особливо вміє ладнати з людьми. Зате його шпигунські гаджети вище всяких похвал.

Тихоня Уолтер — це майже повна протилежність супершпиону Ленсу Стерлінгу, який готовий рятувати світ з ранку до вечора. А інженерний геній Уолтер не надто вписується в суспільство. Однак, свою асоціальність вчений з лишком компенсують геніальними винаходами. Раптово події приймають несподіваний оборот. Черговий винахід володіє такою міццю що, потрапивши не в ті руки, здатне струсити планету дощенту і погубити все людство.

Тепер таким різним хлопцям Уолтеру і Ленсу потрібно навчитися покладатися один на одного і навчитися працювати в команді, інакше весь світ опиниться в небезпеці. Мультфільм Камуфляж і шпигунство (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік Бруно, Трой Квон
В ролях: Карен Гіллан, Рашида Джонс, Уілл Сміт, масі Ока, Том Холланд, Бен Мендельсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress