загрузка...


Хлопчик підліткового віку доводиться рідним сином справжньому капітану, керівного командою матросів, керуючих великим судном, що борознять простори неосяжного океану. Батько змушений в силу своєї професії рідні місця надовго залишати, в чергове вирушаючи тривале плавання. Мортен сильно сумує за постійно відсутньому татові і мріє, подорослішавши, продовжити батьківську справу, дослужитися до капітанського звання, щоб по морю на великому ходити, красивому кораблі. Тямущий хлопчина розуміє, що досить довго чекати доведеться моменту, коли можливість з’явиться реалізувати заповітні бажання, що з’явилися з раннього дитинства.

Він не здогадувався, що зовсім скоро йому в реальному житті знадобляться знання, при вивченні отримані всіх моментів, що безпосередньо стосуються професії улюбленого батька. Незабаром з Мортеном відбувається неймовірна, Загадкова історія, яка спровокувала низку серйозних проблем, що вимагають негайного вирішення. Одного разу нез’ясовним, чарівним чином хлопчисько до неймовірно зменшується мізерних розмірів, стаючи маленькою комашкою сумірною з звичайним мурахою. Одночасно в будинку з якихось починає причин литися бурхливим потоком вода, заливаючи стрімко всі приміщення. Мультфільм Капітан Мортен та королева павуків (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Щоб поломку усунути, потрібно дістатися до будівлі, яка тепер здається зменшеному хлопчикові величезним, а відстань до порога збільшилася тисячократно, перетворившись в тривалий і небезпечний шлях. Відважному підлітку належить проявити мужність і кмітливість, щоб подолати довгу дорогу.

Режисер: Каспар Янціс, Генрі Ніколсон, Ріхо Унт
В ролях: Кіран Хайндс, Брендан Глісон, Сьюзі Пауер, Майкл МакЭлхаттон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress