Мультфільм Капітан семи морів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Шарки – маленький чоловічок, наділений великим серцем, доброю душею і величезною мужністю, підштовхує на вчинення героїчних вчинків. Він мріє відправитися в морську подорож, щоб знайти дивовижні пригоди, де знадобляться навички капітана і вміння протистояти суворій стихії. Він вважає себе неперевершеним борцем зі злісними ворогами, що побоюються зустрічі з доблесним, безстрашним піратом. Невгамовного авантюриста не лякають небезпеки, що підстерігають будь-якого мореплавця серед океанських просторів, що загрожують штормовими хвилями, що кишать зубастими акулами. Веселий, допитливий капітан збирає команду відважних матросів, щоб відправитися в ризиковану мандрівку на власному кораблі.

Він ретельно підбирає соратників, потребуючи підтримки хоробрих і вірних людей, готових кинутися в найнеймовірніші авантюрні ідеї. На борту виявляється Міккі, що відрізняється вишуканими манерами. Він хоче переконатися у своїй безстрашності, яка не є очевидною для оточуючих. Мультфільм Капітан семи морів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тут же знаходиться кмітлива, спритна дівчинка Бонні, яка бажає переконати батька, що давно стала самостійною особою, яка не потребує батьківського нагляду.

Режисер: Ян Штольц, Хьюберт Вейланд
Актори: Норман Эндрес, Жюль Херман, Антон Петцольд, Аксель Праль, Ребекка Уолш


загрузка...