Найщасливіша, чарівна пора наступає, коли до Різдвяних свят залишаються лічені хвилини. Мільйони дітей по всьому світу чекають цього урочистого заходу. Весь рік вони вели себе добре, слухалися близьких, виконуючи домашні доручення своєчасно і відповідально. Тепер вони щиро сподіваються, що їх обожнюваний Санта обов’язково загляне до них у віконце, залишивши довгоочікуваний подарунок. Не обійшло благодушний настрій навіть маленьке привид, що стало головним персонажем мультфільму, називається Каспер: Різдво примар. Проте знову в його існування втручаються родичі.

Вони ніяк не можуть заспокоїтися, постійно стогнучи, що характер племінника просто нестерпно добрий. Не можна справжньому, поважаючій себе привиду, так ставитися до простим людям. Тому на Різдвяні свята найголовніший привид Кибош дає Касперу досить відповідальне доручення. Воно і повинно стати для нього останнім випробуванням. Мультфільм Каспер: Різдво примар (2000) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Маленьке привид зобов’язана відшукати будь-якої людини і нагнати на нього крижаного жаху. Щоб Каспер не ухилявся від поставлених цілей, Кибош пообіцяв покарати жорстоко дядечків примари, якщо посміє він не послухатися.

Режисер: Оуен Херлі, Кріс Зіммерман
В ролях: Брендон Райан Баррет, Кетлін Барр, Йен Джеймс Корлетт, Девід Кей, Грем Кінгстон, Террі Классен, Скотт Макніл, Теган Мосс, Колін Мердок, Табіта Сен-Жермен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress