Мультфільм Кингсглейв: Остання фантазія XV (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мультфільм в стилі фентезі «Кингсглейв: Остання фантазія XV» розповість про війну цивілізацій, в битві за володінням великої реліквією. Глядач зануриться в фантастичний світ, де є місце магії, нескінченним поєдинків і різноманітному зброї. Тому не варто упускати можливість поринути у зовсім інший світ і подивитися цей мультфільм онлайн. Священний кристал, володіє величезною міццю, здавна зберігався в могутньому царстві Люцис. Тут обителі не тільки прості люди, але й чарівники. Багато намагалися захопити королівство, але завдяки зусиллям мудрого короля Релиса, кожен ворог був переможений.

І ось утворилася чергова загроза в особі лиходія Нифльхейма. Він нещадний і у нього величезна армія, що змітає все на своєму шляху. Він тримає шлях на Люцис, так як жадає заволодіти реліквією. Релис вирішує особисто очолити елітний загін, іменований «Кингсглейв», щоб дати гідну відсіч насувається ворогові. За допомогою чарівництва і своїх вірних воїнів король Люциса має намір відбитися, але він і не уявляв, що противник виявиться настільки сильний.

І ось в нерівній сутичці Релис вирішує, що загинуло дуже багато людей, тому погодився на капітуляцію. Але це не кінець, адже програна битва, але не війна. Мультфільм Кингсглейв: Остання фантазія XV 2016 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Такеші Нозуе
В ролях: Шон Бін, Ліна Хіді, Аарон Пол


загрузка...