загрузка...


З народженням маленького спадкоємця прайду Сімби, у молодшого брата короля савани – розважливого Шраму не залишається жодних шансів зайняти заповітний престол. Він вирішує скористатися допитливістю і довірливістю юного племінника, щоб обманом заманити його в пастку, де без допомоги дорослих малюк швидко загине від іклів підісланих зрадником гієн. Але завдяки балакучою птиці-носорогові Зазу батько Муфаса дізнається про витівки сина і вчасно приходить на виручку. Проте підступний дядько так просто не відступиться від наміченого плану. Наступна каверза стає для відважного старшого брата, який рятує самовпевненого дурника, фатальний.

Обвинувачений у смерті Муфаси, шокований левеня тікає з рідних земель в джунглі і там знайомиться з безтурботними сурикатом Тимоном і бородавочником Пумбой. Нові приятелі живуть безтурботним життям і вчать підростаючої Симбу не хвилюватися про дрібниці. Але одного разу в лісі з’являється стривожена подруга дитинства Готівки, яка нагадує леву про його королівське походження і розповідає про жахливий правлінні узурпатора Шрама, що перетворив колись квітучу долину в безжиттєву пустелю.

Вона переконує одного згадати про борг і повернути його підданим свободу, позбавивши прайд від підлого гнобителя. Мультфільм Король Лев (1994) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роджер Аллерс, Роб Минкофф
В ролях: Меттью Бродерік, Джеремі Айронс, Нэйтан Лейн, Ерні Сабелла, Джеймс Ерл Джонс, Мойра Келлі, Роуен Аткінсон, Вупі Голдберг, Чіч Марін, Джонатан Тейлор Томас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress