загрузка...


Найулюбленіша порода собак у високопоставлених людей-це коргі, маленький, але дуже розумні істоти, прекрасно піддаються тренування і не вибагливі в їжі. У Букінгемському палаці королеви Єлизавети теж проживає милий щеня коргі по кличці Рекс. Він загальний улюбленець, а королева навіть презентувала йому маленький скіпетр у вигляді кісточки. Рекс всюди супроводжував королівську особу, але одного разу під час чергового виходу з палацу він відстав та заблукав. Маленький коргі безуспішно намагався знайти дорогу додому, блукаючи незнайомими вулицями. Він вперше залишився один посеред величезного мегаполісу і зовсім не знав, куди йти.

До вечора щеня набрів на бійцівський собачий клуб, де представники різних порід відстоювали власну перевагу. Нещасний і втрачений Рекс опинився в колі злісних собак і суворої дійсності. Він зрозумів, що допомоги чекати нізвідки, і тільки він сам може подбати про своє благополуччя. Мультфільм Королівський коргі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кинувши виклик долі, заповзятливий щеня готовий довести, що він не з ряду слабаків, а належить справжньому королівського роду, якому немає рівних. На його долю випало чимало труднощів, але він повинен пройти всі випробування, щоб повернутися додому.

Режисер: Бен Стассен
Актори: Джулі Уолтерс, Джек Уайтхолл, Шерідан Сміт, Рей Вінстон, Метт Лукас, Том Кортні, Ніна Вадіа, Сара Хедленд, Колін МакФарлейн, Дебра Стівенсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress