У невеликому затишному містечку мирно співіснують люди і тварини. Вони живуть в мирі і злагоді і не здогадуються, що підступний лиходій будує плани по їх поневолення. Він прагне до абсолютної влади, він прагне одноосібно всіма командувати і володіти. Він встановить свої правила, і місцеві жителі зобов’язані їм підкорятися. І якщо негідник досягне поставленої мети, мешканцям доведеться нелегко. Рудий кошеня на прізвисько Барклі веселиться з товаришами і не підозрює, що співгромадянам загрожує серйозна небезпека. Він потрапляє в смішні ситуації, з яких йому доводиться шукати вихід.

Незабаром йому стає відомо про наміри нещадного тирана. Допитливий котик не може залишатися осторонь, коли мова йде про процвітання рідного міста. Він повинен придумати, як зупинити загарбника. Він ще молодий і недосвідчений, але сповнений сил і енергії, тому кидає виклик могутньому противнику. Пухнастий герой збирає команду однодумців. Разом з безстрашним хлопчиком по імені Федя хоробрий котик готовий стати на захист добра.

Відчайдушні сміливці подолають чимало перешкод і перепон, але прагнення до перемоги і віра в світле щасливе майбутнє здатна творити чудеса. Мультфільм Кошеня Барклі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Цю Лівей
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress