Головним персонажем мультфільму є ледачий кіт на прізвисько Одеялко. Він дуже любить смачну їжу, поспати і з цієї причини має преизбыточный вагу. Кіт проживає у великому мегаполісі в затишній квартирі і не здогадується про те, що багатьом його побратимам з вулиці набагато складніше у житті. У Ковдрочку є вірний, молодий, спритний друг — справжній пустун. Ковдра занадто товстий і не повороткий, а от його товариш маленький і дуже спритний. Одного разу, по певним обставинам два кота опинилися за межами свого прекрасного будинку і відправилися на пошуки котячого раю.

Друзі не готові просто так здаватися і вони мають намір досягти своєї мети, незважаючи на всі неприємності з якими їм доведеться зіткнутися. При цьому Ковдра буде постійно голосити про те, що йому набагато краще жилося в рідних стінах і мріяти як можна швидше повернутися додому. Там він був нагодований і не потрібно було турбуватися про завтрашній день. Один буде намагатися усіма способами підбадьорити його і для цього почне здійснювати безглузді вчинки.

Домашнім вихованцям доведеться зіткнутися з власними страхами, вони побувають у багатьох дуже цікавих місцях і найголовніше знайдуть нових друзів. Мультфільм Котячий рай (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гері Ван
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress