Мультфільм Кролик Петрик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мультфільм «Кролик Петрик» 2018 дивитися в хорошій якості. МакГрегор займаються фермерським господарством, проживають в невеликому селі. Вони вирощують різні овочі, а також ведуть господарство. Глава сімейства ходить на полювання, а дружина його займається домашніми справами, готує їжу. Члени сім’ї люблять проводити вечори за чашкою чогось теплого і шматочком десерту. Поруч з будинком головних героїв знаходиться ліс, жителі якого, часто, навідуються в гості на город до фермерів, що, безумовно, злить останніх. Особливо, головним ворогом Макгрегор є кролик Пітер.

Цей непосида кожен раз пробирається на город подружжя, щоб поживитися свіжим урожаєм. МакГрегор пишаються своєю ділянкою, який приносить їм хороші плоди. Тварини бачать, як працюють люди на городі. Цього року урожай дуже багатий, тому Піт вирішив пробратися ближче до наміченої мети, щоб розвідати обстановку.

Гризунам зовсім нічого їсти, саме з цієї причини кролик зважився на такий відчайдушний крок. Пітер придумав план, який повинен допомогти йому отримати бажані продукти. Мультфільм Кролик Петрик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Уілл Глюк
В ролях: Джеймс Корден, Донал Глісон, Сіа, Колін Муді, Сем Ніл, Марго Роббі, Елізабет Дебікі, Дейзі Рідлі, Роуз Бірн


загрузка...