Мультфільм Крякнуті канікули (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Один з найбільш ідеальних графічно російських мультфільмів — «Крякнуті канікули». І нехай у сюжеті є недотчеты і з гумором вітчизняним мультиплікаторів ще треба вчитися і працювати, але картинка і розмах вже досягли найкращих західних зразків, заданих студіями Disney і Піксар. В цьому році перелітні крижні вирішують влаштувати собі зимові канікули на Гаваях , але по дорозі на райський острів крилаті мандрівники збиваються з шляху і виявляються в Китаї , неподалік від колонії качок-мандаринок — так починаються самі Крякнуті канікули в історії.

Дорослі крижні не відразу знаходять спільну мову з мандаринки, а ось юне покоління крижнів і мандаринок вмить стають кращими друзями і разом шукають пригод на свої пухнасті голови. А їх, пригод, буде достатньо, адже підступна відьма Марго задумала лиходійський план, попередити і завадити якому повинні юні герої мультфільму.

Тут і дорослі крижні нарешті забудуть про свої розбіжності і об’єднаються для загальної великої мети – спасіння Сонця. Мультфільм Крякнуті канікули (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віктор Лакисов
В ролях: Микита Пресняков, Володимир Пресняков мл, Евеліна Бледанс, Поліна Максимова, Олександр Головін, Всеволод Кузнєцов, Борис Токарєв, Станіслав Стрільців, Олена Шульман, Михайло Лукашов


загрузка...