Мультфільм Кунг-фу Панда 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Спокійну медитацію майстра перериває раптова атака Кая. Їх битва закінчилася ще п’ятсот років тому, але гордий учень готовий взяти реванш. Серед хитких скель розгортається смертельна і раптова битва. Учитель зазначає, що збільшується з роками силу нахабу. У світі духів за такий період ув’язнення можна багато чого цікавого в плані бойової майстерності навчитися. Він відняв у всіх тутешніх майстрів чарівну силу, бажаючи тепер дістати останню з відсутніх у цій сутичці для демонстрації свого абсолютної переваги. Але мудрець нагадує про деструктивний вплив зла, застерігаючи наостанок розбушувався бійця.

Заволодівши енергією, ворог повертається в світ живих в пошуках сили ще одного воїна дракона — панди. За продовжує відповідально захищати долину з доброзичливим населенням разом з друзями з академії. Але йому належить очолити заклад, ставши новим майстром для спритної п’ятірки товаришів. Проведення тренувань і навчання сміливців даються відмінникові з працею. Виснажені друзі обурені таким непрофесіоналізмом, засмутивши остаточно новоспеченого гуру.

До цих труднощів додається ще одне випробування у вигляді непроханого гостя, який представився батьком розгубленого. Чи вдасться бідоласі впоратися з роллю сина і замінити друзям вчителя? Мультфільм Кунг-фу Панда 3 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алессандро Карлони, Дженніфер
В ролях: Джек Блек, Брайан Кренстон, Дастін Хоффман, Анджеліна Джолі, Дж.До. Сіммонс, Джекі Чан, Сет Роген, Люсі Лью, Девід Крос, Кейт Хадсон


загрузка...