Він-велика панда, енергійна, але невдаха. З самого дитинства товстун обожнював Шалену п’ятірку, тобто найвідоміших воїнів кунг-фу. Але замість навчання бойовим мистецтвам по допомагає прийомному батькові, гусаку на ім’я Містер пінг, в його локшиною. Мрія панди збувається, і він стає, в кінцевому підсумку, великим Воїном Дракона. Також йому випадає шанс познайомитися з шаленою п’ятіркою. Найсильнішою і відважною войовницею в команді була Тигриця, нетовариська, але Добра. Характер у дами був досить запальним, зате вона вміла дружити, і поважала старших.

Майстер Шифу, учитель кунг-фу удочерив Тигрицю, ніж зробив її своєю улюбленицею. Тому, коли з’явився По, смугаста хижачка його сильно ревнувала. Тільки після перемоги новачка над Тай Лунгом Тигриця прийняла По в команду. За повітряні атаки в п’ятірці відповідав Журавель. Він був найспокійнішим і терплячим, розважливим воїном. Сильний птах володів потужними крилами, і міг навіть тримати в повітрі всіх друзів разом. За дружелюбність і веселощі в компанії відповідав Мавпа, першим визнав потенціал. Найменшим бійцем був Богомол, наділений величезною фізичною силою. Мультфільм Кунг-фу Панда 4 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Крихітний воїн знав акупунктуру, і майстерно володів голками. Саме з вуст Богомола прозвучала істина про те, що сила майстра не залежить від його розміру. Одна з найкрасивіших учасників П’ятірки — Гадюка, голова якої прикрашена двома лотосами.

Режисер: Алессандро Карлоні, Дженніфер Ю
Актори: Джек Блек, Брайан Кренстон, Дастін Хоффман, Анджеліна Джолі, Дж.К. Сіммонс, Джекі Чан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress