Мультфільм Легенда про Чупакабру (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У народному фольклорі залишилося багато свідчень темних справ цієї істоти. Кровожерна чупакабра може здійснювати нападу нишком на беззахисних жертв, діючи вкрай непередбачувано. Можливо існування цього незвичайного страховиська — це всього лише плід хворої уяви якогось вигадника кошмарних історій. Однак у молодого чоловіка на ім’я Лео Сан Хуан і його вірних друзів випадає чудова нагода перевірити ці припущення на практиці. Хлопцеві доведеться зіткнутися з літаючим монстром лицем до лиця.

Те, що хлопців взяли за заколотників, ставить їх в жорсткі умови, коли не доводиться вибирати варіанти розвитку майбутніх подій. Холодний погляд рідкісного звіра може викликати заціпеніння від жаху навіть у дуже відважною особистості. Чи зможе підліток впоратися зі своїми страхами? Як знайти підхід до нового знайомого? Як довести непричетність до змови? Адже за такий злочин законом передбачена смертна кара? Як можна використовувати своє складне становище заради здійснення приголомшливих відкриттів?

Чи можна подружитися з загадковим хижаком? Що з давніх казок правда, а що художній вимисел? Яким було туманне минуле дивного звіра? Мультфільм Легенда про Чупакабру 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Michael Gallock, Альберто Родрігес
В ролях: Mayté Cordeiro, Едуардо Еспанья, Бенні Мендоза, Лаура Гонзалес, Michael Gallock, Антоніо Амадео, Paula Andrea Barros, Emilio Treviño, Crystal Lopez, Lissa Grossman Comess


загрузка...