загрузка...


Лего. Фільм 2 онлайн — цей мультфільм дає можливість на деякий час поринути в незвичайний світ людей, які зроблені з конструктора. Діти грають різними іграшками, але по всьому світу конструктори фірми «Лего» користуються особливою популярністю. Це й не дивно, адже їх творці проявили фантазію і придумали так багато різних елементів і фігурок для свого дітища, що навіть дорослим хочеться з ними пограти. Можна цілі міста побудувати з цього конструктора, придумати цілий світ, в якому будуть тварини, рослини, люди, автомобілі, різні будови.

Ось і кінематографісти надихнулися цим іграшковим світом, тому вирішили створити фільм про світ Лего, а потім і ще один. Лего-фігурки хоч і виглядають трохи незграбно, але дуже вже схожі на людей. У них теж є різні проблеми, з якими доводиться розбиратися, вони ходять на роботу, спілкуються один з одним, живуть в місті, де повно хмарочосів, виховують дітей, про щось хвилюються і чогось радіють. Лего-коти труться біля сміттєвих баків в пошуках їжі, лего-поліцейські їздять на своїх автомобілях по місту і ловлять лего-злочинців. Продавці чимось торгують, співаки виконують пісні, супер герої сидять в кафе і про щось базікають. А ще в лего-світ теж можуть вторгатися лего-прибульці. Мультфільм Лего Фільм 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ніхто не знає, що їм потрібно, але все їх бояться. Як і у людей, у героїв фільму є свої церемонії нагородження в різних областях культури і науки. Одним словом, вони ведуть дуже активний спосіб життя і нічим не поступаються людям, хіба що розмірами.

Режисер: Майк Мітчелл
Актори: Елісон Брі, Марго Роббі, Кріс Пратт, Джона Хілл, Елізабет Бенкс, Стефані Беатріз, Ченнінг Татум, Тіффані Хеддіш, Нік Офферман, Чарлі Дей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress