загрузка...


Всесвіт лего поповнюється новою історією. На цей раз, новими персонажами стали знамениті герої з коміксу про супергероя Флеша. Але на відміну від однойменного серіалу, в цьому фільмі його чекають ще більш карколомні пригоди. Одного разу цей герой починає експериментувати з тимчасової матерією. Це дуже небезпечні заняття, які можуть закінчитися вельми плачевно. Цей експеримент закінчився провалом, і приніс безліч неприємних ситуацій в майбутньому.

Після всього цього, Флеш починає вести себе досить підозріло. Він постійно влаштовує над своїми приятелями, які між іншим, є визнаними супергероями розіграші. Але увесь фокус ситуації полягає в тому, що ці приколи, є абсолютно дитячими, і ніяк не відповідають дорослому чоловікові. Флеш втратив всі свої надприродні здібності, і тепер мало чим може допомогти людям в разі небезпеки. Мультфільм Лего: Флеш (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Через всього цього, Бетмен приймає не просте рішення. Він вирішує звільнити Флеша з «Ліги справедливості». Але не все так просто, адже сили зла не сплять, і можливо саме лиходії винні у всьому, що сталося…

Режисер: Етан Сполдінг
У ролях: Кейт Мікуччі, Кевін Майкл Річардсон, Джеймс Арнольд Тейлор

загрузка...